+38 (04744) 3-98-37
Меню

Лекція з роботодавцями на тему «Використання сучасної сільськогосподарської техніки в АПК»

Науково-педагогічними працівниками кафедри агроінженерії Уманського НУС було запрошено директора департаменту технічного сервісу ТОВ «РДО Україна» Івана Драндалушу та керівника Уманської філії ТОВ ТД «Агрояльянс» Анатолія Гуцаленка, для проведення лекції на тему «Використання сучасної сільськогосподарської техніки в АПК».

Зустріч відбулася зі студентами інженерно-технологічного факультету, спеціальності «Агроінженерія», освітніх рівнів "Молодший бакалавр", "Бакалавр" та "Магістр". В рамках проведеної зустрічі представники відомих фірм розповіли про новітні технології, які є в сучасній сільськогосподарській техніці та про особливості використання техніки в сучасних умовах господарювання.

В результаті проведеної лекції майбутні фахівці зі спеціальності «Агроінженерія» ознайомилися з тонкощами технічного сервісу, ремонтом та обслуговуванням новітніх сільськогосподарських машин. Також здобувачі мали змогу поспілкуватися з роботодавцями та вирішити питання можливого майбутнього працевлаштування.

Тетяна Кутковецька, доцент кафедри агроінженерії.