+38 (04744) 3-18-24
Остання редакція: 13 березеня 2019

Круглий стіл з гендерної грамотності

Завдячуючи практикуючому психологу Уманського національного університету садівництва – Валентині Мазуренко, для студентів-маркетологів 11-ма групи було проведено круглий стіл на тему «Гендер: рівні можливості для всіх».

Метою виховної години було формування поваги до прав і свобод кожної статі та  виховання засад ґендерної рівності.

Валентина Дмитрівна запропонувала студентам декілька ситуаційних задач, цікавих вправ та творчих завдань, завдяки яким студенти розкрили поняття: «гендер», «гендерні стереотипи», «гендерна рівність», сформували неупереджене ставлення до представників обох статей та навичок партнерського спілкування.

Щирі емоції, відкриті почуття, дружні стосунки та позитивний настрій студентів дають впевненість на розуміння їхніх спільних життєвих цінностей, що сприятиме гармонійним взаємовідносинам у парах і створенню міцних родин у майбутньому.

Діана Соковніна, доцент кафедри маркетингу,

куратор 11-ма групи.