+38 (067) 700-65-05
Остання редакція: 27 жовтня 2021

«Крок у майбутнє: основи комунікації при працевлаштуванні»

Запрошення на навчально – практичний семінар з техніки пошуку роботи

«Крок у майбутнє: основи комунікації при працевлаштуванні»

Відділ професійно–кар’єрної орієнтації Центру професійно–кар’єрної орієнтації та доуніверситетської підготовки сприяє працевлаштуванню студентів та випускників Університету, проводить тренінги та семінари, які сприяють успішному працевлаштуванню та допомагають розпочати свій кар’єрний шлях.

Так, 2 листопада 2021 року спільно із практичним психологом психологічної служби університету «Довіра» Валентиною Мазуренко буде проведений даний семінар. Отож, на 11 год. 40 хв. запрошуємо всіх студентів та випускників Уманського національного університету садівництва на навчально–практичний семінар з техніки пошуку роботи «Крок у майбутнє: основи комунікації при працевлаштуванні».

В зв’язку із карантинними обмеженнями семінар буде проходити он-лайн за допомогою відеоконференцій на платформі Zoom.

Підключитися до конференції на платформі Zoom можна за наступним посиланням:

Код доступа: 2021

Наталія Клімова,

завідувач відділу професійно – кар’єрної орієнтації