-= Меню =-

Конкурс есе «Роздуми про академічну доброчесність» серед здобувачів освіти Уманського НУС

Шановні здобувачі освіти Уманського НУС!

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі есе «Роздуми про академічну доброчесність» з нагоди відзначення Дня відповідальності людини та вшанування пам’яті Богдана Гаврилишина, видатного українського, канадського, швейцарського науковця, економіста, громадського діяча та мецената.

Конкурс проводиться вперше в 2022 році і передбачає три етапи:

Здобувачі освіти до 10 жовтня повинні передати свої конкурсні роботи заступникам деканів з організаційно-виховної роботи для попереднього розгляду і відбору 5 найкращих робіт. Після чого не пізніше 14 жовтня 2022 року конкурсні роботи, відібрані на факультеті, передаються на розгляд організаційного комітету на e-mail бібліотеки університету: library@udau.edu.ua

Оголошення переможців відбудеться 28 жовтня 2022 року.

Нижче можна ознайомитись з вимогами до написання есе та методичними рекомендаціями щодо проведення Конкурсу.

Якщо виникли запитання телефонуйте 0674722970 (Кравченко Тетяна – директор бібліотеки)

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ЕСЕ ТА ЗАПОВНЕННЯ РЕЄСТРАЦІЙНОЇ КАРТКИ УЧАСНИКА КОНКУРСУ

МЕТОДИЧНИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ