+38 (04744) 3-80-06
Optimus nabuerit in regione, notus in Ukraina et in mundi est - Кращий у регіоні, знаний в Україні і світі
Меню

Комплексний кваліфікаційний екзамен зі спеціальності 201 Агрономія (заочна форма навчання)

З 01 по 08 червня 2021 року відбулося засідання екзаменаційної комісії факультету агрономії. Головою екзаменаційної комісії був доцент кафедри загального землеробства Уманського національного університету садівництва Андрій Васильович Новак. У складі екзаменаційної комісії працювали також доценти кафедри рослинництва: Лідія Михайлівна Кононенко, Наталія Миколаївна Полторецька, Андрій Олександрович Січкар. Обов’язки секретаря виконувала викладач  кафедри рослинництва Наталія Михайлівна Климович. Студенти 51-з-а 31 к-з-а та 32-к-з-а груп складали комплексний кваліфікаційний екзамен зі спеціальності 201 «Агрономія». Всі студенти показали належний рівень знань з дисциплін, що вивчали впродовж п’яти та трьох років і більшість з них виявили бажання продовжити навчання в Уманському НУС за освітнім рівнем «Магістр».