+38 (04744) 3-80-06
Optimus nabuerit in regione, notus in Ukraina et in mundi est - Кращий у регіоні, знаний в Україні і світі
Меню

Колектив Уманського НУС висловлює щирі співчуття рідним і близьким з приводу смерті ЄФІМЧУКА Володимира Михайловича

Колектив Уманського національного університету садівництва висловлює щирі співчуття рідним і близьким з приводу смерті колишнього випускника факультету агрономії, кандидата економічних наук Єфімчука Володимира Михайловича.

Володимир Михайлович закінчив агрономічний факультет Уманського сільськогосподарського інституту імені О. М. Горького в 1959 р. Впродовж своєї трудової діяльності постійно підтримував ділові відносини з рідною альма-матер, неодноразово був головою Державної екзаменаційної комісії.

За значні трудові й наукові досягнення був відзначений чисельними державними нагородами, в т. ч. – два ордени Трудового Червоного прапора, орден «Знак пошани», Державна премієя УРСР (в галузі науки і техніки).

Володимир Михайлович відзначався винятковою ерудицією з усіх проблем сільськогосподарського виробництва.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та колегам Володимира Михайловича. Вічна пам’ять.

Колектив Уманського національного університету садівництва.