-= Меню =-

Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки

Українці – відповідальний і свідомий народ, здатний відстоювати свій вибір. Ми подали історичний приклад того, як солідарність, братерство і взаємоповага між сотнями тисяч людей згуртовує їх заради спільної мети. Український народ відчув потребу в єднанні, повірив у своє майбутнє і довів, що у нації, яка вийшла на майдан і заявила, що спроможна на захист своєї свободи є велике серце і високий дух

21 листопада ми вшановуємо всіх, хто причетний до подій двох революцій Помаранчевої 2004 та Революції гідності 2013-2014 років. Ці дві найбільш доленосні події змінили все суспільство. Україна стала відомою в світі як незалежна країна. Територія Свободи – так Євромайдан називали всі, хто хоч раз побував на ньому. Хтось повертався туди знову і знову, аби вдихнути цього незалежного повітря, а хтось залишився там назавжди. Люди, різні за віросповіданням, поглядами, ставали тут однією сім’єю. Такої згуртованості, яку продемонстрували українці, світ ще не бачив. Так народжувалась нація. Нація нескорених і незалежних.

Майдан – національний феномен, який продемонстрував світові справжній приклад боротьби за свободу і незалежність України, докорінно змінив нашу свідомість, об’єднав всіх патріотів з усіх областей та регіонів, головною ідеєю яких була національна та особиста гідність кожного. Ці події закарбувались в наших серцях терпким та нестерпним болем.

Державотворення потребує багато часу і зусиль. Через національну єдність, високий національно-патріотичний дух ми прийдемо до утвердження української національної ідеї, побудови демократичної, заможної європейської України.

З нагоди Дня Гідності та Свободи в Україні бібліотека Уманського національного університету садівництва пропонує увазі своїх читачів віртуальну книжкову виставку «ХТО ВМИРАЄ В БОРОТЬБІ – В СЕРЦЯХ ЖИВЕ ПОВІКИ».

Також до ваших послуг ЕЛЕКТРОННИЙ КАТАЛОГ БІБЛІОТЕКИ, який з легкістю допоможе підібрати літературу необхідну саме вам – навчальну, наукову, художню, суспільно-політичну…

Віртуальну книжкову виставку підготувала
Марія Фіткаленко, провідний бібліотекар