-= Меню =-

Книжкова виставка «Економіка підприємства – наука про ефективність виробництва»

Знаючи закони економіки, від життя можна отримувати задоволення значно більше, ніж без економічних знань.

Бернард Шоу

Економіка – це частина нашого повсякденного життя, яке постійно знаходиться навколо нас і задовольняє наші потреби, забезпечуючи нам життя. Підприємство – це цілісний організм, організм, який має «пульс і серце – бухгалтерію, «мозок» – управлінський апарат, «руки» працівників, «очі» – аналітиків, «мову» – відділ маркетингу, «ноги» – відділ збуту.

Сектор питань, які охоплює економіка підприємств, досить широкий і здебільшого гарне володіння системою економіки може бути єдиним покажчиком до вірного управлінського і господарського рішення.

Підприємство не може плисти за течією. Воно має виборювати своє місце під «сонцем». А для цього потрібні глибокі практично орієнтовані знання у сфері економіки підприємства.

Вивчення економіки підприємств важливе для майбутніх спеціалістів економічних сфер діяльності, оскільки закладає фундамент найважливішого комплексу практичних економічних знань. На абонементі наукової літератури представлена виставка «Економіка підприємства – наука про ефективність виробництва». Книги на виставці допоможуть студентам оволодіти основами виробничого процесу та набути базових знань із визначення ефективності діяльності підприємства.

Запрошуємо до перегляду.

Віра Побережець, провідний бібліотекар