+38 (04744) 3-80-06
Optimus nabuerit in regione, notus in Ukraina et in mundi est - Кращий у регіоні, знаний в Україні і світі

КІНО ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ

На початку нового навчального року Рада студентського самоврядування вкотре демонструвала «Кіно під відкритим небом» на стадіоні Уманського НУС. А все тому, що ми дуже часто отримуємо прохання від студентів знову провести цей захід і це вже стало гарною щорічною традицією.

Кінострічку для перегляду обирали шляхом голосування, проведеним заздалегідь у соціальних мережах Instagram та Facebook. За його результатами було визначено, яке ж кіно хочуть бачити наші студенти. Ним стала французька комедія – «Хто твоя бабуся, чувак?».

Подивитися фільм під відкритим небом прийшли любителі комедійного жанру та всі бажаючі. Перед початком трансляції всім були роздані квитки для розіграшу призів, серед яких були сертифікати на ролики від спортивно-розважального комплексу Amarant, квитки в кіно та VIP-картки від кінотеатру «Прем’єра», та 4 сети – ролів від ресторану «Суши мастер».

Також для наших гостей біля входу працювала кав’ярня «На волне кофе», всі бажаючі мали змогу зігрітися смачними теплими напоями.

Коли почало сутеніти, ввімкнувся фільм і всі поринули в атмосферу кіно. Глядачі з цікавістю спостерігали за подіями, що відбувалися на екрані.

Перегляд фільму пройшов чудово. Під час перегляду постійно лунав сміх, а усмішки не зникали з обличчя глядачів.

По закінченню фільму був проведений розіграш призів. Переможці були щасливі не лише від перемоги, а й від чудово проведеного вечора.

Дякуємо нашим спонсорам – «Amarant», «Суши Мастер», кінотеатру «Прем’єра», кав’ярні «На волне кофе» за допомогу у проведені заходу та призи. Крім цього, велика подяка раді студентського самоврядування за підготовку, ідею та участь у проведенні цього заходу.

Марія Грановська,
голова ради