+38 (04744) 3-44-61
Остання редакція: 07 лютого 2023

Інженерно-технологічний факультет отримав грамоту за участь у Марафоні добрих справ

Із 29 листопада до 19 грудня 2022 року в Україні проходив Марафон добрих справ.

Марафон добрих справ – це освітня ініціатива, де діти та молодь навчаються благодійництву, роблять добрі справи та діляться ними в соціальних мережах.

Ініціатива покликана заохочувати дітей до добрих справ та підвищувати культуру благодійності серед молодого покоління.

Інженерно-технологічний факультет прийняв участь, подав звіт добрих справ за 2022 рік, та отримав грамоту за активну участь у всеукраїнській освітній ініціативі «Марафон добрих справ», високу громадську позицію, допомогу тим, хто цього потребує та вагомий вклад у підвищення культури благодійності серед молоді.

Дякуємо усім студентам та викладачам факультету, що долучилися до даної акції!

Творити добро – це просто!

Валерія ЖЕЛЄЗНА, заступник декана інженерно-технологічного факультету з

організаційно-виховної роботи, доцент кафедри харчових технологій