+38 (04744) 3-98-37

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Агроінженерія”

В олімпіаді брали участь 15 студентів 41-ім групи інженерно-технологічного факультету зі спеціальності “Агроінжнерія”.

Учасникам були запропоновані 2 завдання, які вимагають, як знання фактичного матеріалу, так і навичок логічного мислення. При цьому в першому завданні відповідно до вихідних даних необхідно було розв‘язати задачу з експлуатації зернових сівалок, а друге завдання представлене у вигляді тестів з десяти питань з будови та конструювання сільськогосподарської техніки.

Результати олімпіади засвідчують, що всі її учасники на достатньому рівні оволоділи навичками використовувати набуті знання для виконання теоретичних завдань в межах навчальної програми, про що засвідчують набрані студентами бали - до 16 із 20 можливих.

Варто відзначити роботи студентів, які продемонстрували оригінальність мислення при виконанні деяких завдань. Це Чередник І.Г., Кабанчук О.П., Вишневий Р.О.,Войченко О.В., Лановик В.С.

Переможцями олімпіади у 2020/2021 н.р. стали:

• I – Чорнолуцький Дмитро Володимирович;
  • II ‑ Рокочук Руслан Миколайович;

ІІ – Зозуля Владислав Сергійович;

• III – Бекало Андрій Ігорович;

ІІІ – Баришев Олександр Олександрович;

ІІІ – Сніцар Дмитро Вікторович.

Бажаємо всім переможцям успіху у подальших їх наукових напрямках і дослідженнях.

Василь Кравченко, доцент кафедри агроінженерії.