Остання редакція: 01 жовтня 2022

ХІ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ «ЕКОЛОГІЯ – ШЛЯХИ ГАРМОНІЗАЦІЇ ВІДНОСИН ПРИРОДИ ТА СУСПІЛЬСТВА»

УМАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ САДІВНИЦТВА

Запрошують наукових співробітників, докторантів, аспірантів, здобувачів наукових ступенів, фахівців-практиків, викладачів, студентів-дослідників взяти участь у роботі ХІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ «ЕКОЛОГІЯ – ШЛЯХИ ГАРМОНІЗАЦІЇ ВІДНОСИН ПРИРОДИ ТА СУСПІЛЬСТВА», яку організовує кафедра екології та безпеки життєдіяльності Уманського національного університету садівництва 13 жовтня 2022 р.

Напрямки роботи конференції:

1. Сучасна екологія та технології захисту довкілля: біоекологія, агроекологія, геоекологія, техноекологія, соціоекологія (теоретичні та прикладні аспекти).
  2. Філософські та методологічні проблеми екології.
  3. Збалансоване природокористування (органічні технології у сільському господарстві, природна родючість ґрунтів, альтернативні джерела енергії, екологічні будинки).
  4. Екологічний, сільський, індустріальний, екстремальний туризм.
  5. Заповідна справа, ландшафтний дизайн, садово-паркове господарство.
  6. Науки про Землю.

Редакційна колегія:

О.О. Непочатенко – док. екон. наук (головний редактор),

В.П. Карпенко – док. с.-г. наук (заступник головного редактора),

С.П. Сонько – док. геогр. наук (заступник головного редактора),

Ю.О. Кисельов - док. геогр. наук,

Л.В. Транченко – док. екон.наук,

В.В. Поліщук – док. с.-г. наук,

С.П. Полторецький – док. с.-г. наук,

Г.М. Господаренко – док. с.-г. наук,

А.В. Балабак − кандидат с.-г. наук, доцент (відповідальний секретар).

За результатами конференції буде сформовано електронний збірник матеріалів, який буде розміщено на web-сторінці за адресою: http://ecology.udau.edu.ua/ua/nauka-ta-innovacii/zbirnik-tez-iv-mizhvuzivskoi-naukovo-praktichnoi-konferencii-ekologiya-shlyahi-garmonizacii-vidnosin-prirodi-ta-suspilstva.html через 14 днів після закінчення роботи конференції.

Робочі мови конференції – українська, англійська.

Останній термін надсилання статей – 12 жовтня 2022 р. (включно).

Наукові статті надсилаються разом з фото-чи сканкопією квитанції про оплату витрат на електронну адресу: eco-conf.unus@ukr.net (тема повідомлення: стаття на конференцію (прізвище автора)).

Після відправлення матеріалів на вказану адресу автор упродовж одного робочого дня отримує відповідне підтвердження від оргкомітету конференції.

Вартість 1-єї сторінки статті (повної чи не повної) – 30 грн (оплата за розміщення на сайті, верстка збірника, редагування текстів, сертифікат).

Оплату здійснювати на картку Приватбанку 4149499993844743 Сонько Сергій Петрович.

Призначення платежу: за участь у конференції Уманського НУС.

Оргкомітет приймає статті обсягом від 2 до 10 сторінок, набраних у редакторі Microsoft Word у вигляді комп’ютерного файла з розширенням*.doc, *.docх. Шрифт – Times New Roman, кегль – 14, міжрядковий інтервал – 1,5, усі поля сторінки – 20 мм.

Структура статей:

1. Назва секції
  2. Назва статті
  3. Автори (ПІП, наук. ступінь, звання, посада, місце роботи, установа)
  4. Текст статті
  5. Використані джерела (за необхідністю)

Приклад оформлення статей

Сучасна екологія: біоекологія, агроекологія, геоекологія, техноекологія, соціоекологія (теоретичні та прикладні аспекти).

ОЦІНКА ШУМОВИХ ХАРАКТЕРИСТИК ТРАНСПОРТНОГО ПОТОКУ ТА ДІЛЯНОК ЗАБУДОВИ В МЕЖАХ МІСТА УМАНЬ

Василенко Ольга Володимирівна – кандидат с.-г. наук, доцент, завідувач кафедри

екології та безпеки життєдіяльності,

Уманський національний університет садівництва

Для оцінки впливу параметрів транспортних потоків на рівень шуму необхідно зробити обстеження проблемних ділянок вулично-дорожньої мережі…

Використані джерела:

1. Мовчан М. І., Собко Ю. М. Проектування автомобільних доріг: навч. посібник. Львів : Вид-во Львівської політехніки, 2012. 116 с.

2. Коломійчук В. П. Охорона навколишнього середовища. Екологічний вісник. 2010. №6. С. 11.

У разі невідповідності матеріалів вимогам оргкомітет залишає за собою право її відхилення без повернення.

Окремим файлом подаються відомості про автора (авторів) статті:

1) прізвище, ім’я, по батькові автора;

2) науковий ступінь і вчене звання (за наявності);

3) повна назва вищого навчального закладу (наукової установи), в якому працює учасник конференції;

4) назва кафедри (відділу) і посада;

5) контактний телефон;

6) електронна адреса.

7) вказати, чи потрібен сертифікат учасника.

Адреса оргкомітету: кафедра екології та безпеки життєдіяльності, Уманський національний університет садівництва, вул. Інститутська, 1, м. Умань, Черкаська обл., 20305.

Контактний телефон

0983419167 – Балабак Алла Василівна