+38 (04744) 3-43-84

ХАЙ ЩАСТИТЬ ВАМ, ДОРОГІ ПЕРШОКУРСНИКИ!

Новий навчальний 2020–2021 рік для студентів першого курсу розпочався з привітання ректора, доктора економічних наук, професора, Заслуженого працівника освіти України Олени Непочатенко, запальної пісні про Україну та першого дзвоника, який пролунав 15 вересня на центральній Площі Уманського НУС.

Колектив кафедри агрохімії і ґрунтознавства приєднується до цих найщиріших привітань. Ми бажаємо вам, вчорашнім випускникам шкіл і коледжів, які в складних умовах цього року витримали конкурс і стали студентами одного із найстаріших та найпрестижніших аграрних навчальних закладів України – Уманського національного університету садівництва відмінних успіхів у навчанні, натхнення та наполегливості для досягнення поставленої мети.

Для вас у нашому університеті, який у 2019 році відсвяткував свій 175 річний ювілей з часу заснування, створено всі необхідні умови для навчання, проведення наукових досліджень та відпочинку.

Стати високопрофесійними фахівцями однієї з найнеобхідніших та найпрестижніших професій на Землі – хлібороба вам допоможуть висококваліфіковані викладачі, серед яких доктори наук, професори, кандидати наук, доценти; старші викладачі й асистенти та співробітники різних підрозділів університету.

То ж хай щастить вам у цьому, дорогі першокурсники.

Колектив кафедри агрохімії і ґрунтознавства