Фізичне виховання та cпорт - здорова молодь

Спорт і здоровий спосіб життя нерозривно пов'язані один з одним. Позитивний вплив спорту на здоров'я і характер людини ніколи не підлягав сумніву і вже давно науково доведений.

Спорт – це здорове майбутнє для кожного з нас і здорове майбутнє для суспільства в цілому.

Сидіти цілодобово у соцмережах,відпочивати у нічних клубах, розпиваючи алкоголь, вже не модно. На даному етапі існування суспільства студенти факультету агрономії Уманського національного університету садівництва переймаються не лише за свій зовнішній вигляд, а й за власне здоров′ я.

Підтвердженням цієї тенденції є те, що дівчата та хлопці 12-а групи відвідали фітнес-клуб «Олімп» у місті Умань.

Адже, студенти розуміють, що під впливом фізичних навантажень зміцнюється скелет, що забезпечує правильну поставу і виключає защімлення нервових корінців спинного мозку, нормалізується гормональний фон. І, що особливо важливо в сучасному ритмі життя людини – фізичні навантаження є прекрасним способом зняття психологічної напруги.

Віталій Кравченко, доцент кафедри рослинництва, куратор 12-а групи