+38 (04744) 3-44-41 , +38 (067) 934-29-28
Остання редакція: 26 червня 2019

Фініш – новий старт!

З нагоди випуску молодших спеціалістів у ВСП «Тальнівський будівельно-економічний коледж» доценти кафедри обліку і оподаткування Оксана Крочак,  Галина Аніщенко спільно з колегами з кафедри фінансів банківської справи та страхування Світланою Власюк й Олександром Транченко долучилась до світлого й радісного свята.
Сердечно вітаємо випускників з отриманням диплому та освітнього рівня молодшого спеціаліста. Бажаємо наполегливості, успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення мрій та успішної реалізації задумів. Нехай вступ на стежину дорослого життя для молоді розпочинається із професійної кар’єри та самоствердження.
Звернувшись до випускників, Галина Аніщенко запросила на навчання до Уманського НУС, де студентська молодь зможе зростати професійно, поглиблювати свій освітній рівень і здобути повну вищу  економічну освіту за освітніми рівнями бакалавр та магістр.
Галина Аніщенко та Оксана Крочак, доценти кафедри обліку і оподаткування