Фінансисти пізнають сучасні банківські таємниці

На базі кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка «Юний фінансист».

На початку заходу студентам і викладачам кафедри було представлено запрошену гостю: директора Черкаського відділення 51 ПриватБанку Лисак Валентину Іванівну.

Темою зустрічі стало дослідження кредитних операцій банків.

Зокрема, Валентина Іванівна розповіла про тенденції розвитку банківського сектору економіки України, охарактеризувала новинки серед банківських продуктів і послуг на ринку, акцентувала увагу на кредитних операціях ПриватБанку. Також запрошена гостя зорієнтувала присутніх в особливостях роботи відділення Приватбанку й охарактеризувала найпопулярніші банківські продукти.

Колектив кафедри вдячний Валентині Іванівні і студентам за плідну працю, жагу до знань й активну участь у науковому житті кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

Юлія Улянич, керівник

студентського наукового гуртка «Юний фінансист»