Меню

Дуальна форма здобуття освіти – одна з новочасних моделей поліпшення якості підготовки фінансистів

У рамках Положення про дуальну форму здобуття вищої освіти в Уманському національному університеті садівництва від 10 червня 2020 р., на чолі з координатором дуальної освіти в Уманському НУС Яною Євчук, студенти та викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування мали змогу відвідати центральний офіс ПрАТ Миронівського хлібопродукту (агроіндустріальний холдинг) в м. Київ.

Миронівський хлібопродукт (МХП) – найбільший виробник та експортер курятини в Україні. Компанія спеціалізується на виробництві курятини та вирощуванні зернових, а також веде іншу аграрну діяльність (виробництво м'ясо-ковбасних виробів і м'ясних виробів, готових до вживання). Холдинг зацікавлений у співпраці зі студентством у форматі дуальної освіти, оскільки потребує майбутніх спеціалістів не тільки в аграрному спрямуванні, а й кваліфікованих фахівців сфери фінансів.

Зустріч пройшла 12 листопада у приміщенні центрального офісу МХП. Для студентів-фінансистів Олександри Яковенко (31-ф група), Юрія Макаренка (11-кф група), Андрія Феклістова (11 –кф група), Альони Заблоцької (21-кф група), Олександри Черемісіної (21-ф група), Валерії Вокіної (11-ф група), Ірини Коцуренко (21-ф група) та викладачів кафедри Олени Прокопчук, Наталії Бондаренко, Юлії Улянич було організовано ознайомчу екскурсію по території офісу, що вразив всіх масштабами, технологічністю, практичністю, новітньою побудовою робочих процесів працівників.  А ще всіх вразила відкритість і невимушена атмосфера в центральному офісі компанії.

Для студентів були проведені тренінги у форматі кейс-методів. В умовах нон-стоп кожен з них готував презентацію по заданій ситуації, презентував себе як потенційного працівника, зважував власні сильні та слабкі сторони. Окремо також студенти мали змогу спробувати себе у ролі спікера.

Для представників кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС відчинились нові двері співпраці та нові можливості для студентів. За результатами насиченого дня компанією чотирьом студентам-фінансистам було запропоновано продовжити подальшу дуальну освіту.

Дуальна форма освіти – це спосіб здобуття освіти, що передбачає поєднання навчання у ЗВО з навчанням на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях для набуття певної кваліфікації. Як правило, така діяльність здійснюється на основі договору про провадження навчання за дуальною формою. Мета дуальної освіти – це формування та розвиток компетентностей – фахових, методичних, особистісно-соціальних, необхідних для вирішення прикладних завдань (відповідальність, самостійність).

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС вітає Олександру Яковенко, Юрія Макаренка, Олександру Черемісіну й Ірину Коцуренко з отриманою можливістю розвиватись та навчатись!!!!