Досвід і знання виробничників – складові навчання

На кафедрі рослинництва імені О.І. Зінченка Уманського НУС з лекцією на тему: «Сучасні  технолог вирощування гібридів кукурудзи на зерно та насіння» виступив менеджер Агропромислової компанії «МАЇС» Володимир Сидорчук.

Україна, порівняно з іншими державами світу, має значний ресурсний потенціал та широкі можливості його використання. Стрімкий розвиток суспільних відносин вимагає зростання потреб нинішнього покоління та наступних поколінь.

На сучасному етапі розвитку сільського господарства кукурудза – одна з найцінніших кормових  культур. За врожайністю зерна вона перевищує всі зернові культури.

Володимир Іванович розповідав студентам про нові технології вирощування гібридів кукурудзи врожайність яких в окремих підприємствах досягає понад 10 т/га. Наголосив,  що високі врожаї гібридів кукурудзи можна отримати лише за умови сівби високоякісним насінням та в оптимальні строки, за вчасного догляду і захисту від хвороб та шкідників, збирання в фазі повної стиглості. Зважаючи на багаторічний досвід роботи агрономом та на керівних посадах звернув увагу студентів, що домогтися успіху можливо, лише нагромадивши значний обсяг знань та закликав їх не втрачати час а наполегливо вчитися та оволодівати знаннями.

Лектор відповів на численні питання студентів та викладачів стосовно вирощування гібридів кукурудзи різних груп стиглості.

Загалом лекція була дуже цікава і всі присутні із великим задоволенням її сприйняли.

Андрій Січкар, доцент кафедри рослинництва