Доброчесність - актуальне питання сучасного освітнього процесу

Академічна доброчесність - одна з обов'язкових умов сьогодення освітньої діяльності. Тож на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва вирішили грунтовно підійти до вивчення зазначеної теми.

Саме основам академічної доброчесності, її ролі у житті студента та науковця, та й узагалі - сучасного соціуму, були присвячені виховні години, які куратори груп провели зі студентами.

У чому полягає сутність поняття "академічна доброчесність"? Як написати оригінальний текст і правильно сформувати список джерел? Для чого необхідна доброчесність і яка її роль у житті українського суспільства? Ці та багато інших питань було розглянуто під час тематичних зустрічей наставників і майбутніх фахівців та науковців.

Усі заходи вирізнялися не лише актуальністю, а й значною зацікавленістю аудиторії, тож пройшли в атмосфері активного пізнання і взаєморозуміння.

Впевнені, що подану інформацію  студенти взяли на особисте "озброєння", адже жити за принципами доброчесності у суспільстві, що прагне вдосконалення та змінюється на краще, а також пропагувати їх власним прикладом - справа кожного з нас.