ДО 175-РІЧЧЯ УНІВЕРСИТЕТУ

відповідності до Сенатського Указу 15358 від 5 березня 1842 року по височайшому велінню Російського імператора Миколи І наказувалося про створення головного училища садівництва (нині Уманський національний університет садівництва).

Розпочав свою навчально-виховну і наукову роботу наш навчальний заклад у 1844 році, а нинішнього 2019 року виповнюється 175 років із періоду його діяльності.

Протягом п’яти днів (2…6 вересня) відбудуться заходи до відзначення цієї знаменитої дати згідно програми.

Вітаємо всіх хто причетний до творіння найбільшого здобуття на землі – хліба!

Із доповіді викладача на той час Уманського училища землеробства і садівництва Долбіна Володимира Олександровича на урочистому засіданні до 50-річчя діяльності:

Запрошуємо до кафедри рослинництва випускників попередніх років, ветеранів кафедри, студентів та батьків.

Анатолій Яценко, завідувач кафедри рослинництва, професор