Остання редакція: 30 березня 2020

Дистанційне навчання на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС

Наразі освітній процес на факультеті лісового і садово-паркового господарства, як і на інших факультетах Уманського національного університету садівництва, переведено на дистанційну форму. Саме тому науково-педагогічні працівники та студенти факультету для вивчення предметів застосовують доступні форми дистанційного навчання.

Зокрема, викладачі факультету лісового і садово-паркового господарства впроваджують у навчальний процес дистанційні курси вивчення дисциплін на основі використання платформи «Moodle». Поряд з цим, необхідність застосування в процесі вивчення багатьох навчальних дисциплін програмних продуктів «Digital», «ArcGIS», «Architect», «КОМПАС-3D», «OruxMaps», тощо, а також потреба у виконанні студентами землевпорядних креслень, детальних проектів лісонасаджень, садових та ландшафтних проектів, проектів об’єктів зеленого будівництва і паркових територій суттєво ускладнюють дистанційне вивчення значного переліку дисциплін з використанням виключно платформи «Moodle». Тому викладачі факультету лісового і садово-паркового господарства, поряд з платформою «Moodle», використовують у навчальному процесі програмний продукт «Zoom», меседжери «Viber», «WatsApp» та «Skype», а також звичайну електронну пошту та соціальні мережі (насамперед, «Facebook»).

Разом з цим, варто зазначити, що, не зважаючи на карантин, навчальний процес триває. Проте, як викладачі, так і студенти факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС сумують за типовими лекціями, семінарами та практичними заняттями.

Сподіваюсь, що карантинні заходи найближчим часом закінчаться, що завирують аудиторії та задзвенять студентськими голосами алеї нашого університету. Тож, будьмо здорові, та не забуваймо про навчання!

Михайло Шемякін,

голова  науково-методичної комісії