Дистанційне навчання для фінансистів

Карантин іде на повну, всі дистанціювалися, а студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва, як ніколи, відчувають близькість один до одного і найперше – до нових знань і науки. А все тому, що викладачі кафедри щоденно, разом із майбутніми фінансистами, наполегливо працюють, допомагаючи їм не просто «гризти граніт науки», а відчувати себе комфортно, у колективі однодумців.

З цією метою викладачі кафедри працюють зі студентами онлайн на вже звичній всій платформі дистанційного навчання MOODLE, а також повсякчас шукають нові варіанти цікавої співпраці.

Так, нині кандидат економічних наук, доцент кафедри Наталія Бондаренко провела для магістрів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» онлайн лекцію з дисципліни «Банківський менеджмент» у додатку ZOOM.

Під час заняття студенти не лише розглянули заплановану тему «Банківський маркетинг», детально з’ясувавши нюанси особливостей маркетингової діяльності у банках, складові комплексу банківського маркетингу та ключових аспектів маркетингових досліджень банківського ринку, а й отримали неймовірний позитивний заряд енергії від спілкування.

Фінансисти Уманського національного університету садівництва зізнаються, що, звичайно, дистанційне навчання має багато позитивних моментів, однак ніяк не може замінити атмосферу позитиву та добрих взаємин, що повсякчас панує на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування.

Тож наразі майбутня фінансова еліта держави сумлінно навчається, залучаючи до цього друзів і стимулюючи один одного, старанно дотримується умов карантину та самодисциплінується, аби невдовзі з новими силами повернутися до звичного перебігу життя.

Бажаємо всім терпіння та наполегливості! Будьте відповідальними та здоровими!