Меню

Дискусійний клуб «Сучасні тенденції розвитку туристичного ринку: регіональний аспект»

Підприємства туризму мають надзвичайно важливе значення для забезпечення стійкого розвитку національного господарства, задоволення суспільних потреб, як необхідних передумов успішного функціонування вітчизняної економіки. Вивчення сучасних тенденцій діяльності туристичних підприємств є важливою складовою оcвітнього процесу. У науково-дослідницьких цілях студенти досліджують розвиток туристичної галузі в окремих регіонах України.

25 травня 2021 р. відбувся дискусійний клуб «Сучасні тенденції розвитку туристичного ринку: регіональний аспект» в рамках якого студенти спеціальності 242 Туризм ділились результатами власних досліджень.

Виступили студенти 41-тм групи з результатами проведених індивідуальних досліджень. Учасниками заходу були студенти 41 мт та 21 тм груп спеціальності 242 Туризм.

Туристичну галузь Черкаської області вивчала Олександра Лагутіна. Зазначивши перелік найвідоміших туристичних атракцій області, вона проаналізувала діяльність туристичних підприємств та озвучила орієнтовні напрями розвитку туристичної сфери Черкаської області.

Дмитро Бурлака дослідивши туристичний потенціал Київської області, озвучив перелік найцікавіших туристичних атракцій області, які, на його думку, варто відвідати кожному з присутніх.

Характеристиці туристичного сектору Закарпаття була присвячена доповідь Іллі Лисенка. Доповідач зазначив, що нині цей регіон є одним з найбільш розрекламованих тому і економічні показники діяльності туристичних підприємств вказують на зростання доходів від туризму.

Андрій Кормишов присвятив своє дослідження Волинській області. Вказавши в доповіді на найбільш цікаві туристичні атракції даного регіону, він також не оминув увагою статистичні дані діяльності туристичного сектору. Провівши дослідження за період 2015-2019 рр. зазначив, що туризм в області слабо розвинений і потребує значних інвестицій та реклами.

Анастасія Слєпоконь озвучила результати свого дослідження по Львівській області та поділилась власним досвідом подорожей цим регіоном. У своїй доповіді вона зазначила, що Львівська область нині є лідером у туристичній сфері України.

Присутні зазначили, що доповіді були змістовними та цікавими. Під час засідання відбувся відкритий діалог між доповідачами та слухачами дискусійного клубу.

Світлана Тимчук, к.е.н., доцент кафедри туризму

та готельно-ресторанної справи