+38 (04744) 3-40-77; +38 (04744) 3-07-32; +38 (098) 218-15-33
Остання редакція: 19 травня 2023

День вишиванки

18 травня факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин  вже традиційно всією університетською родиною долучився до унікального національного свята – Дня вишиванки, підкресливши його важливість для підтримки національного духу.

Це свято об’єднує українців у всьому світі та покликане не лише зберегти споконвічні народні традиції створення і носіння етнічного вишитого одягу, а й продемонструвати духовну свідомість кожного.

День вишиванки набув неабиякої популярності в нашому Університеті. За доброю традицією, попри непростий час війни, керівництво, професорсько-викладацький колектив, співробітники, студенти наповнили аудиторії і кабінети розмаїтими кольорами візерунків української вишивки, де в кожному символі відображений унікальний код українського етносу. Адже, одягнувши вишиванку, особливо під час війни, кожен проявляє генетичний код нації та нескореність духом, підсилює оберіг протягом віків. Студенти та співробітники факультету продемонстрували різноманіття стилю та орнаменту, індивідуальну особливість кожного елементу вишивки але обєднувало всіх одна віра у Перемогу та відчуття гордості бути українцем!