+38 (04744) 3-24-45
Остання редакція: 18 жовтня 2019

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В УМАНСЬКОМУ НУС

17-18 жовтня 2019 року, з метою залучення абітурієнтів до навчання в одному з найстаріших аграрних університетів України, було проведено День відкритих дверей.

У ході відвідування навчального закладу присутні дізналися про те, які можливості надаються студентам при навчанні в університеті і яких практичних навичок можна здобути під час навчання.

Під час заходу, зокрема на факультеті менеджменту, усім бажаючим було проведено екскурсію університетом. Також з відвідувачами проводився психологічний тест «Пізнай себе», за допомогою якого, його учасники, змогли визначитись із майбутньою професією.

Із тими абітурієнтами, які зацікавилися навчанням за спеціальністю Туризм, проводилася інтерактивна гра «Пізнай країну».

Звертаючись до відвідувачів, викладачі та студенти Уманського НУС розповіли про палітру спеціальностей, які пропонуються абітурієнтам для здобуття вищої освіти. Зокрема, на факультеті менеджменту, здійснюється підготовка за такими освітніми рівнями як: молодший бакалавр, бакалавр та магістр з таких спеціальностей:

-    туризм,

-    готельно-ресторанна справа,

-    менеджмент,

-    публічне управління та адміністрування,

-    філологія,

-    право.

Також учасники та відвідувачі заходу дізнались про те, як Уманський НУС розвиває співробітництво з різними установами та навчальними закладами багатьох країн світу. Зокрема, ділові стосунки підтримуються з університетами Польщі, США, Франції, Данії, Чехії, Китаю, Узбекистану, Білорусі тощо. Викладачі і студенти щорічно проходять стажування та практичну підготовку у США, Франції, Німеччині, Данії, Фінляндії, Польщі, Таїланді. Було зазначено, що Уманський НУС є членом Всесвітньої асоціації університетів Magna Charta та Міжнародної асоціації наукового садівництва.

Факультет менеджменту дякує всім, хто прийшов до Уманського НУС на даний захід та чекатиме на усіх бажаючих здобути вищу освіту в стінах нашого університету.