+38 (04744) 3-43-84

День поля

14 вересня 2021 року на демонстраційному полі компанією «КОРТЕВА АГРІСАЄНС» було проведено День поля, на якому учасники могли познайомитися з сучасними агрохімікатами.

На дослідних ділянках продемонстровано вплив мінерального живлення та засобів захисту рослин на продуктивність кукурудзи і соняшнику. Приємно відмітити, що магістр факультету агрономії Уманського НУС і дипломник кафедри агрохімії і ґрунтознавства Станіслав Крижанівський, який працює в компанії, наочно продемонстрував вплив ЗЗР на продуктивність соняшнику, а технічний експерт по насінню Brevant Дмитро Грабовенко представив нові гібриди кукурудзи і їх продуктивність залежно від норм висіву.

В обговоренні взяли участь представники інших компаній та власники фермерських господарств.

Володимир Невлад, доцент кафедри агрохімії і ґрунтознавства