+38 (04744) 3-22-13

Четвертий міжнародний форум аграрних інновацій «Нове Зернятко» – Настасів-2019.

20-21 червня 2019 року щасливі переможці стипендіальної програми «Нове Зернятко» – 2018 дипломники кафедри загального землеробства В′ячеслав Жильов і Олександр Цвігун  відвідали 4-ий міжнародний форум аграрних інновацій «Нове Зернятко» – Настасів-2019.Компанія "Агропродсервіс " на правах господаря даного заходу приймала гостей у селі Настасів Тернопільської області, де на усіх присутніх та гостей чекала цікава та насичена програма. Відбувся огляд демоцентру ТОВ "Агроскоп Інтернешнл", пройшли тематичні конференції в польовому конференц-залі,  були представлені демонстраційні ділянки зернових, зернобобових та технічних культур. Також  була проведена інформативна екскурсія  насіннєвим та соєвим заводами,  презентація продукції партнерів заходу, знайомство з компаніями-партнерами, виробниками та дистриб′юторами засобів захисту рослин, добрив та насіння. На завершення була продемонстрована нова сільськогосподарська техніка.

На заході були присутні усі, хто цікавиться інноваціями в аграрному секторі економіки України.

Віталій Борисенко, старший викладач кафедри загального землеробства