-= Меню =-

Будівничі майбутнього

Свято День архітектури України відзначається на початку липня. Засновано у відповідності до Указу Президента в 1995 році.

Святкування включають заходи, присвячені історії національної архітектури, її розвитку та гармонізації.

Тільки за офіційними даними, в Україні налічується близько 14 тисяч пам’яток архітектури, 46 великих історичних культурних заповідників і більше 1000 об’єктів паркового мистецтва.

Найбільшу кількість пам’ятників архітектури можна знайти у Львові. Зокрема, в місті збережено близько двох з половиною тисяч пам’яток історії та архітектури. У 1998 році місто було внесено до світової спадщини ЮНЕСКО.

Всесвітній день архітектури заснований Міжнародним союзом архітекторів, що виник у 1946 році, після Другої світової війни, коли потрібно було піднімати з розвалин міста, відновлювати підприємства, відтворювати пам’ятники архітектури.

Шановні архітектори бажаємо Вам натхнення, яскравих задумів і наснаги для їх реалізації, сміливих проектів та бездоганного їх втілення, гордості за міцність і корисність ваших споруд та гідного визнання вашого високого мистецтва!

На абонементі № 1 діє виставка «Будівничі майбутнього».

Наталія Поліщук

бібліотекар ІІ категорії