Біоенергетичні культури в сучасному рослинництві

«Біоенергетичні культури в сучасному рослинництві» – таке відкрите заняття з дисципліни «Світові агротехнології сільськогосподарських культур» відбулося на кафедрі рослинництва імені О.І. Зінченка Уманського НУС, яке організувала доцента Вишневська Л.В. зі студентами – магістрами факультету агрономії. Відкрите заняття відбулося за участю випускника нашого навчального закладу (1983 р.), а нині директора Дослідної станції тютюнництва національного наукового центру «Інститут землеробства Національної академії аграрних наук України», кандидата сільськогосподарських наук, Моргуна Андрія Васильвича.

Заняття відбулось у формі круглого столу, де обговорювались сучасні технології вирощування біоенергетичних культур в Україні та світі, технології переробки сировини, використання продуктів переробки в житті людини. Андрій Васильович розповів студентам про культури, які вирощуються на Дослідній станції тютюнництва, які потреби виробництва на сьогоднішній день.

На занятті відбувався постійний діалог: викладач-студент-практик. Тож студенти мали можливість продемонструвати свої знання та почути багато корисної інформації безпосередньо від виробника. Заняття пройшло цікаво, було змістовним та результативним.

Леся Вишневська, доцент кафедри рослинництва