Остання редакція: 22 травня 2019

Бажаємо успіхів на олімпіаді!

Студенти факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва активні та успішні в навчанні. Тому, напередодні святкування 175-річчя Уманського національного університету садівництва, кращі представники студентства беруть активну участь в студентських олімпіадах, наукових конференціях і семінарах.

Зокрема, з 22 по 24 травня на базі факультету лісового господарства Житомирського національного агроекологічного університету відбувається ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 205 «Лісове господарство». Честь Уманського національного університету садівництва у ІІ турі олімпіади відстоює команда майбутніх фахівців зі спеціальності 205 «Лісове господарство» у складі: Віталій Клименко, Олександр Самородченко та Анастасія Кєн (науковий керівник – кандидат сільськогосподарських наук, доцент Ірина Іващенко). Тож побажаємо нашим студентам – учасникам ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «205 «Лісове господарство» високих успіхів на Всеукраїнській олімпіаді!

Деканат факультету

лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС