Меню

Бакалаври спеціальності 242 «Туризм» успішно склали комплексний кваліфікаційний екзамен

24 червня 2020 року відбулась підсумкова атестація студентів спеціальності 242 «Туризм» галузі знань «Сфера обслуговування» у відповідності з нормативними актами Міністерства освіти і науки України, рішеннями Вчених рад університету та факультету.

Іспит було проведено у режимі онлайн з використанням програмного забезпечення Zoom.

Екзаменаційну комісію створено у відповідності до Законів України «Про вищу освіту», «Про освіту», «Про наукову та науково-технічну діяльність» та інших нормативно-правових актів України з питань освіти. Екзаменаційна комісія схвалена Вченою радою Уманського національного університету садівництва (наказ № 01-05/353 від 04 жовтня 2019 р.)  та затверджена ректором Уманського НУС Непочатенко О.О.

Екзаменаційна комісія призначена в такому складі:

-         Голова ЕК: Нещадим Людмила Миколаївна, к.е.н., доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва;

-         Члени ЕК: Жмуденко Вікторія  Олександрівна, к.е.н., доцент кафедри менеджменту Уманського національного університету садівництва; Тимчук Світлана Володимирівна, к.е.н., доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва; Нагернюк Діана Валентинівна, к.е.н., доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва.

Секретар ЕК – викладач кафедри української та іноземних мов Уманського національного університету садівництва Чучмій І.І.

З вітальним словом до учасників заходу звернулась декан факультету менеджменту Вернюк Наталія Олександрівна, яка побажала студентам успішного складання іспиту, а комісії плідної роботи.

До складання екзамену приступили 16 студентів, яким було надано доступ до екзаменаційних білетів у вигляді 50 тестових питань різної складності.
     Процес здачі іспиту відбувся на належному рівні, що було відзначено членами екзаменаційної комісії. Студенти повною мірою показали набуті, у процесі навчання знання та успішно склали комплексний кваліфікаційний екзамен.

Голова екзаменаційної комісії

Людмила Нещадим