-= Меню =-

Анотований бюлетень: інформуємо про нові надходження до фонду бібліотеки

Шановні читачі!

Бібліотека Уманського національного університету садівництва пропонує до уваги користувачів четвертий випуск анотованого бюлетеня нових надходжень «НОВЕ – ЗАВЖДИ ЦІКАВО». Мета цього видання – максимально розгорнуто поінформувати користувачів бібліотеки про видання, що надійшли до фонду університетської книгозбірні протягом липня-грудня 2022 року. До бюлетеня увійшли лише ті видання, які вже пройшли відповідну науково-технічну обробку, введені як до традиційного, так і до електронного каталогу і вже сьогодні пропонуються до послуг читачів.

Також переглянути інформацію про надходження до фонду бібліотеки за останній період користувачі можуть на нашому сайті, перейшовши до вкладки «НОВІ НАДХОДЖЕННЯ» розділу меню «Фонди і колекції» або завітавши особисто до бібліотеки. З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами!