+38 (04744) 3-44-61
Остання редакція: 20 вересня 2021

Активний відпочинок студентів та викладачів інженерно-технологічного факультету!

У студентів інженерно-технологічного факультету є гарна традиція розпочинати навчальний рік з активного відпочинку та знайомства у Білогрудівському лісі.

Студентське самоврядування факультету підготувало такий відпочинок для студентів та викладачів у програмі якого були спортивні змагання, конкурси, приготування їжі та душевна вечеря в дружньому колі.

Між командами студентів спеціальності «Харчові технології» та «Агроінженерія» проведено спортивні змагання та веселі конкурси. Усі учасники проявили себе як вправні, активні спортсмени! А перемогла дружба! Декан інженерно-технологічного факультету Олександр Пушка нагородив учасників грамотами та подарунками.

Усі студенти попрактикувати свої вміння  у збиранні дров, розпалюванні багаття, приготування каші та юшки, смаженні м’яса та овочів, самостійному забезпеченні себе усім необхідним для повноцінного та цікавого проведення часу на природі.

Під час відпочинку в лісі студенти здружилися та весело й активно провели вільний час.

Рада студентського самоврядування інженерно-технологічного факультету.