Остання редакція: 19 червня 2022

«Академічна доброчесність» – онлайн-курс для освітян, в якому взяли участь викладачі кафедри екології та безпеки життєдіяльності

У рамках підвищення кваліфікації викладачі кафедри екології та безпеки життєдіяльності здобули неформальну освіту на платформі масових відкритих онлайн-курсів Prometheus. Назва курсу: «Академічна доброчесність».

Мета цього онлайн-курсу – дати розуміння, як можна розвивати культуру академічної доброчесності, попри предмет та напрям викладання. Курс надає можливість подивитися на дисципліни через призму академічної доброчесності та пропонує теоретичні основи й практичні інструменти, які допомагають посилити культуру академічної доброчесності.

СТРУКТУРА КУРСУ

Модуль 1. Концепція академічної доброчесності у вищій освіті.

Вступ до питання академічної доброчесності. Документи, які регулюють доброчесність в Україні та що належить до порушення академічної доброчесності, а що не належить.

Модуль 2. Методика викладання: сприяння академічній доброчесності.

Як методика викладання може посилити культуру академічної доброчесності на ваших заняттях. Способи ефективного управління часом та своїм навантаженням та навантаженням студентів.

Модуль 3. Дизайн освітніх програм та курсів з фокусом на академічну доброчесність.

Як дизайн освітньої програми може створювати ненавмисні ризики порушення академічної доброчесності та пропонує шляхи, як ці ризики мінімізувати.

Модуль 4. Основи академічного письма та доброчесності.

Академічне письмо, як цьому навчати, які є міфи щодо перевірки письмових робіт та розгляд кейсів.

Модуль 5. Дизайн системи оцінювання для підвищення академічної доброчесності.

Створення прозорої системи оцінювання та розроблення чітких і прозорих критеріїв до завдання свого курсу.

Модуль 6. Наукове керівництво та розвиток культури академічної доброчесності.

Відповідальне наукове керівництво та інструменти планування наукового дослідження, що відповідає вимогам академічної доброчесності.