Остання редакція: 28 січня 2021

Розпочинається реєстрація на основне ЗНО-2021

З 1 лютого розпочинається реєстрація на основне ЗНО-2021, яка триватиме до 5 березня 2021 року.

Для реєстрації учасникам потрібно створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на веб-сайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти в розділі «ЗНО/ДПА» та підготувати комплект реєстраційних документів:

• засвідчену копію паспорта громадянина України;
  • засвідчену копію документа про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років).
  • за потреби інші документи (медичний висновок про створення про створення особливих умов для проходження ЗНО, копію документа про зміну імені/прізвища, копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих іноземною мовою для реєстрації).

До 30 квітня 2021 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться за таким графіком:

Результати зовнішнього оцінювання із чотирьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації (за шкалою 1–12 балів) за освітній рівень повної загальної середньої освіти  для учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2021 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти:

Учням, які виберуть для проходження державної підсумкової атестації математику та/або іноземну мову, оцінка ДПА (за шкалою 1–12 балів) буде визначатися залежно від рівня, на якому вони цей навчальний предмет вивчали:

• для тих, хто вивчав математику та/або іноземну мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту та профільного рівня;
  • для тих, хто вивчав математику та/або іноземну мову на рівні стандарту, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання буде розміщено на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 30 червня.

Додаткову інфорацію та консультацію ви можете отримати звернувшись до відділу доуніверситетської підготовки Уманського національного університету садівництва за телефонами: 067 700 65 05 або 097 927 91 09.

Підготовлено за матеріалами: УЦОЯО https://testportal.gov.ua/ та МОН України https://mon.gov.ua/ua