-= Меню =-

Тризуб в контексті історичної правди

19 лютого відзначається День Державного Герба України. Саме цього дня 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю Постановою тризуб як Малий герб України, визначаючи його головним елементом великого Державного Герба України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті – національний символ українців часів визвольних змагань XX століття.

Працівники галузевого абонементу №2 підготували для Вас інформаційний дайджест «ТРИЗУБ В КОНТЕКСТІ ІСТОРИЧНОЇ ПРАВДИ», який відкриє Вам цікаві факти про певні періоди з історії  тризуба, Ви дізнається нові подробиці, переглянете перелік літератури з фонду нашої бібліотеки з даної теми. Історія наша непересічна, цікава та насичена подіями. А отже перегляд дайджесту буде захоплюючим!

Наталія Олейніченко, заступник директора бібліотеки