Дуальна освіта фінансистів: вдале та перспективне продовження

У рамках підписаних угод між Уманським національним університетом садівництва та групою компаній ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (зокрема, ТОВ «Захід-Агро МХП», ТОВ «МХ «МХП-Агрокряж», ПАТ «Зернопродукт МХП» та Відокремлений підрозділ ПАТ «МХП» Сервісний центр «Фінанси») (https://www.udau.edu.ua/ua/news/pidpisano-dogovori-pro-praktichnu-realizaciyu-dualnoi-osviti-z-grupoyu-kompanij-pat-mironivskij-hliboprodukt.html) здобувач освіти першого рівня (бакалавр) спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Юрій МАКАРЕНКО (21-кф група) успішно продовжує практичну реалізацію дульної форми навчання у ТОВ «Захід-Агро МХП» (тристоронню угоду поновлено й укладено на новий термін (договір № 1/23/20 від 06.01.2023).

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування щиро вдячний керівництву університету, координатору дуальної освіти від університету Яні ЄВЧУК і групі компаній ПАТ «Миронівський хлібопродукт» загалом й ПАТ ТОВ «Захід-Агро МХП» (куратор дуального навчання від підприємства Яна БАГІНСЬКА) за плідну співпрацю та надану можливість реалізації дуальної форми освіти, а студенту зичить успіхів і подальших звершень!

Олена ПРОКОПЧУК, д.е.н., доцент, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування УНУС