Розвиток співпраці з німецькими партнерами

В Уманському національному університеті з офіційним візитом у рамках міжнародної співпраці щодо презентації та визначення стратегічних напрямів розвитку міжнародного проекту «Німецько-Українська Магістерська програма у галузі логістики» перебувала делегація представників Університету Бремен (Німеччина). Метою візиту стало підписання угоди з обміну студентами між університетами у рамках зазначеного проекту. Представники делегації – Ханс-Дітріх Хаасіс – професор кафедри морського бізнесу та логістики Університету Бремен та Ірина Довбішук – професор кафедри морського бізнесу та логістики Університету Бремен, а також представник партнера програми Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана – Олександр Дима.

В Уманському НУС відбулась Міжнародна науково-практична конференція

26–27 травня 2016 року на базі інженерно-технологічного факультету Уманського НУС пройшла ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Імпортозамінні технології вирощування, зберігання і переробки продукції садівництва та рослинництва», присвячена 10-річчю створення інженерно-технологічного факультету.

Спортсмени УНУС – переможці на змаганнях Чемпіонату України

У м. Чернівці відбувся Чемпіонат України з універсального бою у номінації лайт (після смуги перешкод – боротьба, схожа на дзюдо) серед юніорів та дорослих. У складі збірної Черкаської області виступили студенти Уманського національного університету садівництва.

В Уманському НУС відсвяткували День науки

В Уманському НУС відсвяткували День науки Традиційно цьогоріч в Уманському національному університеті садівництва відбулася урочиста Академія, присвячена Дню науки. На свято були запрошені: Бабич Вікторія Вікторівна, Олійник Віталій Васильович, Супрунець Оксана Анатоліївна та Гаркава Варвара Василівна.

top