Навчання голів сільських і селищних рад

18 жовтня 2012 р. Інститут післядипломної освіти та дорадництва у черговий раз зустрічав гостей. 70 представників органів місцевого самоврядування сільських громад з Кіровоградської та Черкаської областей взяли участь у навчальному семінарі. Серед них - 16 сільських і селищних голів з Компаніївського району, 22 - із Корсунь-Шевченківського та 32 - із Жашківського районів.

День факультету менеджменту (16-18.10.12)

16-18 жовтня 2012 року відбулось Свято факультету менеджменту, в рамках якого було проведено багато різноманітних заходів. Святкування Дня факультету розпочалося з виставки студентських творчих робіт

Навчання сільських і селищних голів (11.10.12)

11 жовтня 2012 р. 48 голів сільських та селищних рад Звенигородського і Кам'янського районів Черкаської області та Добровеличківського району Кіровоградської області взяли участь у навчальному семінарі. Під час роботи основна увага зверталася на вирішенні проблем соціально-економічного розвитку сільських територій

Акція "Посади дерево"

Наприкінці жовтня в Уманському національному університеті садівництва пройшла акція "Посади дерево", в якій прийняли участь в.о. ректора, професор Непочатенко Олена Олександрівна, в.о. декана факультету лісового та садово-паркового господарства Заморський Олександр Олександрович, студенти нашого вузу, директор та учні школи №9.

Кафедра економіки

Відеопрезентація кафедри економіки Уманського національного університету садівництва

Визначні дати осені 2012

Золотава осінь принесла не тільки багатий урожай плодів, овочів та багрянцем вкриті краєвиди, але й низку визначних дат, які традиційно святкують українці з року в рік. Для Уманського національного університету садівництва перший тиждень жовтня був багатим на творчі події.

Традиційна урочиста посвята в студенти - 2012

Щороку Уманський національний університет садівництва традиційно проводить День знань та урочисту посвяту в студенти. Святково прикрашена трибуна, стурбовані обличчя першокурсників та їх батьків, заклопотані викладачі - все нагадує про те, що прийшла жовтокоса осінь, яка кличе вчорашніх абітурієнтів за студентські лави.

top