Афганістан болить в моїй душі

За ініціативи Наукової бібліотеки, профспілкового комітету, Центру культури і виховання та ради студентського самоврядування університету 12 лютого відбулася виховна година «Афганістан болить в моїй душі», присвячена 24-й річниці виводу радянських військ з Афганістану.

Конкурс на кращий Агробізнес-проект

14 лютого у науковій бібліотеці Уманського НУС було підбито підсумки конкурсу «Кращий агробізнес-проект», започаткованого компанією «Cедна-Агро» – офіційним дистриб’ютором провідних фірм-виробників засобів захисту рослин та насіння. Метою конкурсу був пошук креативних ідей розвитку бізнесу в аграрній сфері економіки, а також виявлення талановитих і активних студентів університету.

Музей історії університету

Музей – це застигла історична пам'ять. Особливе значення в сучасному суспільстві мають краєзнавчі музеї. Саме в них йде накопичення численних матеріалів про дану місцевість, її мешканців, про діяльність різних установ, підприємств, навчальних закладів тощо.

Наука в університеті

Уманський національний університет садівництва - це науковий центр сучасної аграрної освіти України. Сьогодні діяльність університету спрямована на підвищення рівня підготовки фахівців, поглиблення наукових досліджень, надання практичної допомоги аграрному виробництву, що органічно вписується в суть соціально-економічних реформ нашої країни.

Аграрний Кембрідж у серці України

Потрапляючи на територію університету, ніби опиняєшся в іншому світі, а точніше у невеличкому студентському містечку, адже всі корпуси та гуртожитки університету будувалися за схемою кампусів Кембріджу та Гарварду. Це повністю закрита територія площею більше 100 гектарів.

top