+38 (04744) 3-40-77; +38 (04744) 3-07-32; +38 (098) 218-15-33
Меню
Факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин — фундаментальна структура Уманського національного університету садівництва.

Поєднання інноваційних технологій навчання, професійний підхід із впровадженням сучасних наукових досягнень реалізовано в освітньому процесі факультету.

Досвід провідної наукової школи з урахуванням інноваційних підходів навчання в основі підготовки висококваліфікованих фахівців.
Досвід провідної наукової школи з урахуванням інноваційних підходів навчання  в основі підготовки висококваліфікованих фахівців.

Сучасна професійна освіта, що базується на новітніх світових освітніх стандартах, національних традиціях та наукових і практичних досягненнях з урахуванням вимог міжнародних і європейських систем стандартів.

Впевнений крок у майбутнє!

Факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин здійснює підготовку фахівців зі спеціальностей: 203 «Садівництво та виноградарство» 202 «Захист і карантин рослин» 101 «Екологія»     091 «Біологія та біохімія»