23.04.2019 218

Засідання міжкафедрального наукового семінару з економіки, управління та адміністрування

Подію завершено

23.04.2019 р. о 14 00  у конференц-залі Уманського НУС відбудеться засідання міжкафедрального наукового семінару з економіки, управління та адміністрування.

Порядок денний:

1. Попередній розгляд дисертаційної роботи Чукіної Іванни Валеріївни на тему: «Розвиток аграрних підприємств та результативність управління виробничо-господарською діяльністю» на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук зі спеціальності 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

Науковий керівник: доктор економічних наук, професор Непочатенко Олена Олександрівна.

Запрошуються члени семінару, науково-педагогічні працівники, аспіранти та всі бажаючі.

Найближчі події