09.11.2018 444

Засідання міжкафедрального наукового семінару з економіки, управління та адміністрування

Подію завершено

09.11.2018 р. о 13 30 у конференц-залі Уманського НУС відбудеться засідання міжкафедрального наукового семінару з економіки, управління та адміністрування

Порядок денний:

1. Попередній розгляд дисертаційної роботи ЛЕМЕЩЕНКО Наталії Миколаївни на тему: «Інституційне забезпечення сталого розвитку сільськогосподарських підприємств» на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук зі спеціальності 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор, заслужений економіст України Бурляй Олександр Леонідович.
  2. Попередній розгляд дисертаційної роботи ФРОТЕР Оксани Сергіївни на тему: «Формування системи соціальної відповідальності суб’єктів аграрного бізнесу» на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук зі спеціальності 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). Науковий керівник: доктор економічних наук, професор Нестерчук Юлія Олександрівна.

Запрошуються члени семінару, науково-педагогічні працівники, аспіранти та всі бажаючі.

Найближчі події