24.04.2019

Всеукраїнська студентська наукова конференція, приурочена 175-річчю Уманського НУС

Подію завершено

Матеріали конференції, у вигляді тез доповідей, будуть надруковані у Збірнику студентських наукових праць університету та розіслані учасникам після проведення конференції.

Матеріали подаються на електронних носіях. Автор несе відповідальність за якість електронного варіанту. До друку подаються раніше не опубліковані наукові праці з актуальних питань, що відповідають тематиці конференції. Відхилені матеріали не рецензуються і не повертаються.

Доповідачі матимуть змогу виступити з доповідями на секціях:

Факультет агрономії: агрохімії і ґрунтознавства; генетики, селекції рослин та біотехнології; загального землеробства; рослинництва.

Факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин: плодівництва і виноградарства; овочівництва; захисту і карантину рослин; біології; хімії; екології та безпеки життєдіяльності.

Факультет лісового і садово-паркового господарства: лісового господарства; садово-паркового господарства; геодезії, картографії та кадастру; фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін.

Інженерно-технологічний факультет: технології зберігання і переробки зерна; технології зберігання і переробки плодів та овочів; агроінженерії; прикладної інженерії та охорони праці; математики і фізики.

Факультет менеджменту: публічного управління та адміністрування; менеджменту; менеджменту ЗЕД; логістики; туризму; готельно-ресторанної справи; народознавства; правових дисциплін; української мови; англійської мови; французької та німецької мов.

Факультет економіки і підприємництва: економіки; підприємництва, торгівлі та біржової діяльності; обліку і оподаткування; маркетингу; фінансів, банківської справи та страхування; інформаційних технологій.

ДЛЯ СТУДЕНТІВ УНУС усіх курсів тези, заявку та кошти у розмірі 100 грн. необхідно подати до 5 квітня 2019 р. керівнику студентського наукового гуртка кафедри, на якій виконується наукова робота.

Для студентів із інших ЗВО України до 5 квітня 2019 року слід надіслати матеріали конференції ЛИШЕ НА ЕЛЕКТРОННУ ПОШТУ: finansi.kredit.unus@gmail.com.

Інформація подається окремими файлами: тези, заявка (вказується адреса, на яку буде надіслано «Збірник» у форматі: Іванов І.І., вул. Київська 25, м. Умань, Черкаська область, 20305 – ІНДЕКС ОБОВ'ЯЗКОВО) та відсканована квитанція про оплату.

Оплату здійснювати у розмірі 130 грн. через будь-яке відділення Укрпошти за адресою: Мальований М.І., Уманський національний університет садівництва, вул. Інститутська 1, м. Умань, Черкаська область, 20305. Призначення платежу «За участь у конференції». Телефон для довідок: +380503837814

Програма конференції:

24 квітня

1140 год. – відкриття Конференції – пленарне засідання – ауд. № 170.

1300 год. – секційні засідання на кафедрах згідно тематики доповідей

Інформаційний лист