+38 (04744) 4-69-87

Всеукраїнський конкурс для студентів "Здоров'я поля" від AgroPortal.ua

Початок: 09:00, 12 квітня
Видання AgroPortal.ua спільно з компанією AgriLab та за підтримки Науково-методичного центру фахової вищої та передвищої освіти України оголосило про старт конкурсу для студентів та молодих фахівців "Здоров'я поля".

Мета конкурсу – пошук рішень ефективного менеджменту поля для покращення його здоров’я та підвищення прибутковості.

Учасники конкурсу мають запропонувати ідеї та рішення для покращення здоров’я поля та мінімізації виробничих ризиків через впровадження ресурсоощадних технологій, агробіотехнологій та цифрових інструментів.

Головний приз: 50 тис. грн на особистий розвиток та реалізацію проєкту з покращення здоров’я поля в господарстві AgriLab Farming в команді компанії AgriLab.

Фіналісти, які посядуть 2-ге та 3-тє місце, отримають планшети, а за 4-те та 5-те місце — будуть нагороджені цінними призами.

Конкурс проходить спільно з компанією AgriLab та за підтримки Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти України.

Більше деталей конкурсу тут: https://bit.ly/31NWCyB

Контактні особи

• Панасюк Іванна, координатор всеукраїнського конкурсу «Здоров’я поля». Тел.: (063) 223 13 91; e-mail: agroportal.ua@gmail.com
  • Лебідь Людмила, головний редактор аграрного онлайн-видання AgroPortal.ua. Тел.: (066) 214 21 52; e-mail: agroportal.ua@gmail.com