24.09.2021 352

Віртуальна спортивна естафета «SDG Relay 2021»

Подію завершено

Віртуальна спортивна естафета «SDG Relay 2021»

Вже другий рік поспіль  ГО Startup Kyiv  запрошує студентів безкоштовно взяти участь у віртуальній спортивній естафеті «SDG Relay 2021» ,
впродовж EUROPEAN SUSTAINABLE DEVELOPMENT WEEK (ESDW) 2021, мета якої – підвищити обізнаність щодо ООН 17 Цілей сталого розвитку в Україні!

Що потрібно зробити?

1. Зареєструйте команду з 4-х учасників у цій формі
2. Розпечатайте стартовий номер звідси
3. З понеділка 20-го вересня по п'ятницю 24-го пробігти або пройти зручну дистанцію у зручному місці та у зручний час!
4. Поділитися у соцмережах фото/відео публікацію вашої команди та з персональним меседжем під спільним хештегом #SDGRELAY2021
Дивіться приклади з минулого року у Фейсбуці #SDGRELAY #SDGRELAY2020
Нехай ще більше людей дізнається про сталий розвиток!
Давайте об'єднуватися, аби зробити наш світ кращим!

Зібранні кошти (студенти беруть участь безкоштовно) підтримують реалізацію заходу Національні стартап змагання України від ГО Стартап Київ у рамках якої ми ідентифікуємо, навчаємо та визнаємо на національному та всесвітньому рівні Українських молодих новаторів які працюють над комерціалізацією наукових розробок які спрямовані на вирішення хоча б однієї з Цілей сталого розвитку.

Як 2 вересня 2021 пройшли Національні Стартап Змагання України  читайте тут --> Міністерство Екології та природних ресурсів УкраїниEuropean Business Association Український Стартап Фонд Від Мін Цифри

Володарі найкреативніших світлин серед студентів візьмуть участь у розіграші цінного призу.

Слідкуйте за оголошеннями на сторінці проекту - https://www.facebook.com/SDGRelay

Більше інформації про SDG RELAY на www.sdgrelay.com

Найближчі події