+38 (04744) 4-69-87

VІ НАУКОВИЙ ФОРУМ «НАУКОВИЙ ТИЖДЕНЬ» У КРУТАХ – 2021

Початок: 09:00, 25 лютого

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у заходах, що будуть проведені на Дослідній станції «Маяк» Інституту овочівництва і баштанництва НААН у рамках VІ наукового форуму «Науковий тиждень у Крутах – 2021» ,а саме:

-  VІI міжнародній науково-практичній конференції «Овочівництво і баштанництво: історичні аспекти, сучасний стан, проблеми і перспективи розвитку»; дата проведення 9-10 березня 2021 р.;

- V міжнародній науково-практичній конференції «Основні, малопоширені і нетрадиційні види рослин – від вивчення до освоєння (сільськогосподарські і біологічні науки)»; дата проведення – 11 березня 2021 р.;

- ІІI міжнародній науково-практичній конференції «Аграрна наука і освіта: історичний екскурс, сучасна парадигма, стратегія розвитку»; дата проведення – 12 березня 2021 р.

Місце проведення : Дослідна станція «Маяк» Інституту овочівництва і баштанництва НААН. Форма участі – дистанційна .

Детальна інформація у інформаційному листі.