+38 (04744) 4-69-87

V-й Всеукраїнський пленер з питань природничих наук

Початок: 08:00, 01 липня

Наукове товариство ОДЕКУ радо запрошує магістрів, аспірантів та молодих вчених України до участі у «V-му Всеукраїнському пленері з питань природничих наук», який відбудеться 1-2 липня 2021 року. Захід проводиться за підтримки відділу міжнародного співробітництва ОДЕКУ.

Наша конференція носить пленерний (фр. en plein air - відкрите повітря) характер, що передбачає роботу в натуральній природній обстановці поза приміщенням. Такий формат конференції має сприяти синтезу теоретичних знань та живої реальності, що дозволить підвищити творчий досвід молодих науковців та поглянути на проблематику своїх досліджень під іншим кутом.

Проте, у зв’язку з несприятливою епідеміологічною ситуацією в Україні, ми проводимо конференцію у змішаному форматі (онлайн та офлайн).

За результатами роботи конференції буде сформовано та розміщено на офіційному сайті ОДЕКУ електронний збірник тез доповідей з присвоєнням номера ISBN, а кожному учаснику буде надіслано сертифікат учасника в електронному вигляді.

Важливо! Змішаний формат дозволяє нам розширити географію учасників, тому ми раді повідомити, що в цьому році планується проведення Пленеру з міжнародною участю. Тому, ми з радістю запрошуємо і закордонних молодих науковців для обміну досвідом.

Метою конференції є обговорення та пошук рішень актуальних проблем в галузі природничих наук, встановлення контактів та обмін досвідом між молодими вченими різних ЗВО України.

До участі у конференції запрошуються молоді науковці, що працюють за наступними напрямками:

1. Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування;
2. Економіка природокористування;
3. Науки про Землю (метеорологія, океанологія, гідрологія, гідрографія, агрометеорологія, атмосферна геофізика, кліматологія);
4. Інформаційні технології в галузі природничих наук;
5. Туризм.

Мови Пленеру: українська, англійська.

Важливі дати:
  • до 17 червня заповнити заявку на участь у конференції – за посиланням;
  • до 21 червня надіслати тези доповіді на адресу scientists.osenu@gmail.com;
  • до 25 червня − отримання запрошення.

Програма Пленеру передбачає: роботу секції у неформальному креативному просторізустріч з цікавими спікераминауковий пікнікекскурсії та інше.

Програма Пленеру, пропоновані готелі, транспортна доступність та інша уточнююча інформація будуть надіслані згодом зареєстрованим учасникам.

Вартість участі у конференції складає:

100 грн. – заочна участь та участь у форматі онлайн;
700 грн. − очна участь.

Реквізити на сплату оргвнеску будуть надіслані разом із повідомленням про схвальне рішення Оргкомітету Пленеру.
Вимоги до оформлення тез шукайте в додатку до цього листа.
У разі виникнення питань, звертатися:
канд. геогр. наук, голова
НТ ОДЕКУ

Докус Ангеліна Олександрівна

☎ (099) 653-28-53
scientists.osenu@gmail.com
З повагою,

Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених
Одеського державного екологічного університету
(НТ ОДЕКУ)

Слідкуйте за новинами на сторінках у соціальних мережах:
instagram.com/nt_odeku