+38 (04744) 4-69-87
Меню

Серія безоплатних вебінарів від Державної наукової установи «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації»

Початок: 09:00, 04 жовтня

З 4 жовтня до 8 листопада 2022 року Державна наукова установа «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» проведе низку безоплатних вебінарів, у ході яких висвітлюватимуться актуальні питання трансферу технологій та комерціалізації результатів наукових досліджень.

Під час вебінарів спікери, якими виступлять знані представники інноваційного бізнесу, наукових установ та громадських організацій, презентуватимуть результати діяльності офісів трансферу технологій, інноваційні грантові програми Європейського Союзу, успішні приклади комерціалізації проєктів на внутрішньому та світовому ринках.

Курс призначений для розробників технологій, авторів наукових проєктів, які планують брати участь у міжнародних конкурсах, грантових та стипендіальних програмах, фахівців закладів вищої освіти і наукових установ, офісів трансферу технологій, представників організацій реального сектору економіки, зацікавлених у реалізації спільних інноваційних проєктів та впровадженні результатів наукових досліджень.

Для участі у вебінарах необхідно заповнити форму за посиланням.

Сайт Міністерства освіти і науки