02.09.2019 925

Перша лекція 2019/2020 навчального року «175 років в авангарді аграрної освіти і науки»

Подію завершено

2 вересня 2019 року відбудеться перша лекція 2019/2020 навчального року.

Тема лекції: «175 років в авангарді аграрної освіти і науки»

Методичні рекомендації проведення Першої лекції

При підготовці матеріалів для проведення Першої лекції рекомендовано використати нариси по історії навчального закладу, матеріали, що розміщені на сайті університету, в періодичних виданнях, архівні матеріали музею університету, кімнати стародруків.

При підготовці і проведенні лекції варто звернути увагу на питання внеску відомих вчених, організаторів аграрної освіти і науки в розбудову, розвиток навчального закладу, організацію навчально-виховного процесу та вплив на історію університету відомих постатей.

При проведенні лекції має бути висвітлено питання внеску випускників навчального закладу в розвиток аграрного сектору економіки, вітчизняної аграрної науки, бізнесу, нашої держави. Участь випускників закладу вищої освіти в державотворенні, розбудові незалежної України.

При підготовці лекції необхідно використати матеріали Концепції національного виховання студентів, показати цікаве розмаїття життя сьогоднішніх студентів, навести приклади належного ставлення до навчання, активної участі в громадському житті, примноженні культурно-мистецьких, спортивних традицій.

Учасниками Першої лекції можуть бути ветерани університету, відомі вчені, організатори освіти, відомі люди краю.

Комісія з питань планування та організації виховної роботи

Найближчі події